Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Черемошненська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04331550) був реорганізований і увійшов до складу Тиврівської громади

Черемошне
Тиврівський район, Вінницька область

Секретар Черемошненської сільської ради

Ковальова Ольга Климівна

Народилася 28 липня 1963 року у с.Сліди Тиврівського району.

Освіта базова вища, закінчила Вінницький кооперативний технікум за фахом «Товарознавство та організація торгівлі продовольчими товарами». Після закінчення працювала художнім керівником Сільського Будинку культури с.Черемошне, касиром-рахівником Черемошненської сільської ради.

З 05 травня 1989 року обрана секретарем Черемошненської сільської ради. З 1990 року обирається восьмий раз секретарем Черемошненської сільської ради.

За сумлінну працю і високу відповідальність протягом своєї діяльності в органах місцевого самоврядування двічі нагороджувалась Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування